Ege Periton Kanseri ve Sıcak Kemoterapi Sempozyumu

GENEL BİLGİLER

Sempozyum Merkezi ve Tarihi

Ege Periton Kanseri ve Sıcak Kemoterapi Sempozyumu, 22 - 23 Haziran 2018 tarihleri arasında, Swissôtel İzmir'de yapılacaktır.

Sempozyum Dili

Sempozyum dili Türkçe ve İngilizce'dir.

Kayıt ve Danışma

Sempozyum kayıtları web sitesi üzerinden yapılabilir. Önceden kayıt yaptırmayan kişiler, Sempozyum merkezinde de kayıt yaptırabilirler. Kayıt ve danışma masaları 22 - 23 Haziran 2018 tarihlerinde Sempozyum merkezinde hizmet verecektir.

Yaka Kartı

Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılarımıza kayıt ve danışma masalarında yaka kartları verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanması açısından yaka kartlarının Sempozyum süresince takılması gerekmektedir.

Katılım Belgesi

Tüm katılımcılara Sempozyum sonunda “Katılım Belgesi” verilecektir. Katılım belgeleri Sempozyum’un son günü kayıt ve danışma masalarından verilecektir. Sempozyum’dan daha önce ayrılacak olan katılımcıların isim ve adreslerini danışma masalarına bildirmeleri halinde, katılım belgeleri kendilerine ulaştırılacaktır.

Sempozyum Bildiri Özetleri Kitabı

Davetli konuşmacıların sunumları tam metin, diğer katılımcıların bildirileri ise özet olarak Sempozyum Bildiri Özetleri Kitabı’nda basılacaktır.

Önemli Tarihler

Bildiri özeti başvuruları için son tarih 1 Mayıs 2018’tür. Bildiri değerlendirme sonuçları 22 Mayıs 2018 tarihinde açıklanacaktır. İndirimli kayıt ücretinden yararlanmak için son gün 15 Mayıs 2018’ dir. Bildirileri kabul edilen araştırmacıların, 1 Haziran 2018 tarihine kadar kayıtlarını yaptırmaları gereklidir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası

Sempozyum süresince sunumlar için barkovizyon kullanılacaktır. Sunu teslim / kontrol odası, Sempozyum süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Konuşmacı arzu edecek olursa, oturum sonunda, sunu bilgisayardan konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Stand Alanı

Sempozyum süresince stand ve sergi alanları, katılımcıların gezebilmeleri için 22 - 23 Haziran 2018 tarihlerinde 09:00 - 18:00 saatleri arasında açık olacaktır.